Visapusiškas veido atjauninimas namuose

Veido odos priežiūra atjauninimui

Su amžiumi susiję odos pokyčiai visai nėra neišvengiamybė, su kuria reikia susitaikyti. Tačiau vizitas pas plastikos chirurgą nėra „privaloma programa". Belieka pasistengti, naudotis kosmetologų rekomendacijomis ir reguliariai atlikti priežiūros procedūras, kad būtų išsaugota sveikata ir jaunystė.







Atjauninamasis veido masažas

Oda pradeda senti nuo 25 metų – kaip tik tokiame amžiuje atsiranda pirmosios raukšlės. Todėl senėjimą stabdančias procedūras verta atlikti jaunystėje. Tai padės ne tik išvengti raukšlių susidarymo, bet ir išlaikyti odos tonusą. Vargu ar bus naudinga naudoti profesionalius kremus sulaukus 20–25 metų, nes jie yra per daug agresyvūs, gali atsirasti priešingas poveikis, kai, veikiant komponentams, oda tampa suglebusi.

Tačiau namuose atliktas masažas tikrai pravers, o štai ką jis duos:

Jauninantis veido masažas padarys odą lygią ir tonizuotą
  • sustangrės veido ovalas, padidės raumenų tonusas;
  • oda bus maksimaliai aprūpinta deguonimi dėl pagerėjusios kraujotakos;
  • iš epidermio pasišalins toksinai, tačiau pilnai bus gauti vitaminai ir mikroelementai, dėl ko ženkliai pagerės veido spalva;
  • išnyks paakių paburkimas, nes masažas pagreitina limfos tekėjimą;
  • oda taps lygi, išnyks smulkūs spuogų randai ir raukšlės;
  • bus atkurtas vandens ir riebalų balansas.

Masažą galite atlikti kasdien – ši rekomendacija tinka vyresniems nei 30 metų žmonėms, tačiau jaunimui užteks 2-3 procedūrų per savaitę. Optimalus laikas tokiai priežiūrai yra rytas, tačiau jei masažas atliekamas vakare, tai reikia padaryti likus 2 valandoms iki miego.

Prieš pat procedūrą veidą reikia nuvalyti losjonu ir plonu sluoksniu patepti alyvuogių ar moliūgų aliejumi. Taigi masažo poveikis bus geresnis, oda ne tik atjaunės, bet ir gaus papildomos mitybos bei drėkinimo.

Veido odai atjauninti atliekamas masažas:

  1. Reikia rasti tašką išoriniame akies kamputyje – bus nedidelė įduba. Rankų vidurinis pirštas iškart paspaudžiamas abiejose (dešinėje ir kairėje) ir palaikomas tokioje padėtyje 3-5 sekundes. Turi būti 6 fiksuoti spaudimai, tada atliekami sukamieji judesiai - iš pradžių 5 sekundes pagal laikrodžio rodyklę, tada tiek pat laiko priešinga kryptimi.
  2. Bevardis pirštas masažuoja tašką, esantį antakių apačioje, tiesiai virš nosies tiltelio. Judesiai atliekami sukamaisiais judesiais po 5 sekundes kiekviena kryptimi. Susidūrus su šiuo tašku, emocinis fonas normalizuojasi, tuo galima nuraminti dirglumą ir nerimą.
  3. Dviem bevardžiais pirštais veikiame taškus, esančius prie antakių pagrindo. Spaudimo technika pirmiausia apima paprastą spaudimą fiksuojant pirštų padėtį (3 sekundės per 5 rinkinius), tada sukamaisiais judesiais.
  4. Viršutinė linija masažuojama viduriniu pirštu aiškiais, taškuotais ir trūkčiojančiais judesiais. Pasiekus išorinį antakio kampą, reikia fiksuoti spaudimą 6 sekundes.
  5. Perkeldami pirštus į vidinį akies kamputį ir padėję juos į nosies tiltelio šonus, apčiuopiame įdubimus ir pradedame juos masažuoti įprastais judesiais ratu – po 10 sekundžių kiekviena kryptimi.
  6. Šie taškai taip pat yra suporuoti ir yra ant šventyklų. Juos reikia paspausti vienu metu, laikyti pirštus 10 sekundžių ir tada atlikti kelis banginius judesius.
  7. Aktyvūs taškai taip pat yra burnos kampuose - juos reikia spausti vienu metu, fiksuoti pirštų padėtį 5-7 sekundes. Atlikite 5 tokius metodus.
  8. Perkeldami pirštus į tašką virš viršutinės lūpos (įduboje po nosimi), paspauskite ją 10 kartų. Tada grįžtame prie lūpų kampučių ir kartojame ankstesnį „pratimą".
Veido savaiminio masažo namuose technika

Paskutinis „prisilietimas" - nuo smakro visais pirštais pradedame švelnius glostymo judesius aukštyn, kakta paveikiant skruostikaulius ir skruostus. Tada grįžtame į „pradinę padėtį" ir atliekame sukamuosius judesius ta pačia kryptimi. Tuo pačiu metu neįmanoma ištempti odos ar daryti spaudimą.

Procedūra baigiama visų masažo linijų ir taškų nuvalymu ledo kubeliu, todėl poros nebus taip išsiplėtusios ir pagerins kraujotaką.Tada reikia servetėle nuvalyti nuo odos likusį vandenį ir aliejų, palaukti, kol viskas išdžius, ir plonu sluoksniu patepti drėkinamuoju ar maitinamuoju kremu.

Masažo trukmė tik 10 minučių, o poveikis bus pastebimas po 5-7 procedūrų.

Pratimai gražiai odai

Odos senėjimas visada prasideda veido raumenų vietose, o kad taip nenutiktų kuo ilgiau, tereikia palaikyti jų tonusą. O čia kaip sporte – kuo daugiau treniruojiesi, tuo raumenys stiprėja. Būtent todėl specialius pratimus gražiai veido odai patvirtina ir rekomenduoja kosmetologai.

Kompleksas atrodo taip:

  1. Į burną įsiurbkite kuo daugiau oro. Ritimasis iš vienos pusės į kitą ir aukštyn žemyn, judesiai turi būti greiti ir intensyvūs.
  2. Dirbkite su apatiniu žandikauliu, stumdami jį į priekį ir grąžindami į vietą. Pratimo tempas greitas, bet be pastangų (yra galimybė pažeisti sąnarius).
  3. Sulenkite lūpas į lanką ir kiek įmanoma patraukite jas į priekį. Palaikykite poziciją 5-10 sekundžių ir grįžkite į pradinę padėtį.
  4. Kiek įmanoma plačiau atverkite burną ir pakaitomis tarkite balsių garsus, aktyviai dirbdami raumenis.
  5. Tvirtai užmerkite akis, po 3 sekundžių plačiai ir staigiai atmerkite. Jums reikia atlikti 4-5 tokius metodus.
  6. Atlikite sukamuosius judesius su akių obuoliais, pirmiausia pagal laikrodžio rodyklę, tada priešinga kryptimi. Atlikus 2 tokius apsisukimus reikia akims pailsėti 5 sekundes ir priėjimą pakartoti.
Veido gimnastika, naikinanti raukšles

Kiekvienas pratimas turi būti atliekamas 30 sekundžių. „Įkrovimo" pabaigoje rekomenduojama atlikti kontrastinį masažą - sudrėkinti servetėlę karštame vandenyje (maksimaliai), tepti visą veidą 30 sekundžių. Tada pakeiskite jį tam pačiam laikui šaltame vandenyje suvilgyta šluoste. Tokių pamainų turėtų būti 2-3, ne daugiau.

Veiksmingi receptai namuose

Mankšta ir masažas puikiai atpalaiduoja odą ir gerina raumenų tonusą. Tačiau to nepakaks, kad būtų užtikrintas visapusiškas jauninantis poveikis. Veido odai maitinti ir drėkinti būtina naudoti kaukes, losjonus ir kremus.

kaukes

Dažniausiai tokiems produktams ruošti naudojami švieži vaisiai ir pieno produktai.Šie receptai laikomi veiksmingiausiais atjauninimo požiūriu:

  • Paimkite 30 ml sulčių iš žalių prinokusių vynuogių. Sumaišykite su avižiniais dribsniais (1 valgomasis šaukštas) ir 5 lašais migdolų aliejaus, gerai išmaišykite.
  • Sumaišykite 2 šaukštus ciberžolės ir 1 šaukštą riebaus kefyro arba jogurto be priedų. Pieno produktus galima pakeisti pienu, tačiau tokiu atveju į mišinį dedamas 1 valgomasis šaukštas avižinių dribsnių miltelių.
  • Bananų minkštimas, kurio kiekis yra 1 valgomasis šaukštas, sumaišomas su iš anksto suminkštintu (nelydytu! ) sviestu tokiu pat kiekiu. Į mišinį įpilkite 1 šaukštą medaus ir viską gerai išplakite, kol gausis kreminė masė.

Be to, sezono metu galima naudoti šviežius vaisius ir uogas odai atjauninti. Galite paimti bet kokius, sumaišykite juos su pienu ar grietine santykiu 1: 1.

Grietinė su uogomis jauninamosios kaukės paruošimui

Kaukės tepamos ant iš anksto nuvalyto ir išgarinto veido, tam galite naudoti šveitiklius. Masės ant odos trukmė yra 15 minučių, tada veidas nuplaunamas šiltu vandeniu be muilo ir, jei reikia, nuvalomas losjonu. Pabaigoje turėtumėte naudoti maitinamąjį arba drėkinamąjį kremą.

Losjonai

Šios priemonės skirtos odai valyti ir jos tonusui pagerinti. Galite nusipirkti jau paruoštų losjonų, bet visada galite pasigaminti patys. Tik reikia atsižvelgti į tai, kokio tipo odą jais gydyti: sausai odai produkte neturėtų būti alkoholio, o riebiai ir mišriai jo buvimas leidžiamas.

Paprasčiausi losjonų gaminimo namuose receptai:

  • 1 valgomasis šaukštas medetkos žiedų + 100 ml alkoholio;
  • 1 šviežias agurkas, supjaustytas apskritimais, + 2 šaukštai alkoholio;
  • 1 valgomasis šaukštas petražolių šaknų + 200 ml verdančio vandens, atvėsus ir perkošti, įpilti 30 ml sauso baltojo vyno.
Losjonas agurkų pagrindu puikiai tonizuoja odą

Losjoną be alkoholio taip pat nesunku paruošti: 2 valgomuosius šaukštus mėtų lapelių reikia virti 200 ml 5 minutes, tada atvėsinti ir nukošti sultinį. Į jį įpilama 10 ml citrinos sulčių ir tiek pat acto.

Kompresai

Kosmetologės tikina, kad jos padeda odai kiek įmanoma prisisotinti vitaminų, mikroelementų ir deguonies. Galite daryti karštus ir šaltus kompresus, juos kaitalioti, jie neturi kontraindikacijų. Vienintelis įspėjimas – jei turite probleminę odą, turite kreiptis į gydytoją. Pavyzdžiui, esant daugybei pūlingų bėrimų, karšti kompresai yra draudžiami.

Iš ko gaminami karšti kompresai?

Karštas erškėtuogių nuoviro kompresas prisotina odą vitaminais
  • Erškėtuogių sultinys - 2 šaukštai džiovintų uogų, užpilkite 200 ml verdančio vandens ir palikite valandą. Tada perkoškite ir pakaitinkite, kol įkais;
  • Paimkite 2 šaukštus vaistažolių kolekcijos iš ramunėlių žiedų, šalavijų, mėtų, jonažolių ir užpilkite šaltu vandeniu (300 ml). Mišinį virkite vandens vonioje 20 minučių, nukoškite.
  • Vandens vonioje pašildykite 50 ml migdolų, alyvuogių ir persikų aliejų mišinį.

Paruošus priemonę, į ją panardinama marlės arba tekstilinė servetėlė, šiek tiek išspaudžiama ir 5-10 minučių tepama ant anksčiau nuvalyto veido.Prieš karštą kompresą labai pageidautina naudoti šveitiklį, nes labiausiai išvalyta oda ir atviros poros „sugeria" daugiau maistinių medžiagų.

Šaltus kompresus galima ruošti iš alavijo ar obuolių sulčių. Jie sumaišomi su šaltu švariu vandeniu 50 ml pagrindinio ingrediento ir 100 ml papildomo skysčio. Tokios procedūros ypač veiksmingos ryte – oda tampa tonizuota, gaivi, švytinti.

Naudingos alavijo sultys gali padaryti šaltą kompresą veidui

Vonios

Išsimaudžius specialią jauninamąją vonią, bus galima užkirsti kelią ne tik veido, bet ir viso kūno odos senėjimui.

Būtina vonią užpilti šiltu vandeniu, įpilti 1 litrą riebaus pieno ir sėlenų nuoviro. Pastarasis ruošiamas iš 2 kg žaliavos ir 5 litrų vandens, užvirus produktas filtruojamas ir šis skystis naudojamas voniai.

Vonioje reikia būti 20-30 minučių, dažnai nusiprausti. Po procedūros veido oda nuvaloma migdolų aliejumi.

Mitybos patarimai

Norint išsaugoti veido grožį, nepaisant amžiaus, reikia ne tik aktyviai juo rūpintis, bet ir koreguoti mitybą. Vaisiai ir daržovės bus labai naudingi – juos geriau valgyti šviežius, bet galima troškinti, virti ir kepti. Nepageidautina įtraukti į valgiaraštį marinuoti ir sūdyti produktai.

Mėsa ir subproduktai neturėtų būti išbraukti iš dietos, tačiau jie neturėtų būti riebūs ir kepti. Labai naudinga žuvis – tiek jūra, tiek upė suteikia odai reikiamo fosforo ir jodo.

Sveikas maistas dietoje išlaikys odą jaunatvišką ir gražią

Apskritai mityba turėtų būti subalansuota ir tuo pat metu įvairi. Nebūtina kažko išbraukti iš meniu, tačiau verta apriboti saldumynus, kepinius ir aštrius prieskonius / padažus.

Aparatas odos atjauninimui po 40, 50

Namuose taip pat galite atlikti techninės įrangos atnaujinimą. Specialiai sukurti įrenginiai leidžia tai padaryti be profesinių žinių ir patirties.

Mikro srovės masažuoklis 3 viename

Prietaisas veikia trimis skirtingais režimais:

  • jonoforezė arba galvaninės srovės – sustiprėja kraujagyslės, oda mažiau riebaluojasi;
  • raumenų stimuliacija arba mikrosrovės – audiniai tampa stipresni ir elastingesni, išnyksta mimikos raukšlės;
  • Loto srovės – aktyviai veikia odos reljefą, lygina ją.
3 viename prietaisas veido odos atjauninimui namuose

Galvaninis masažuoklis

Galvaninių srovių pagalba švelnus masažo efektas daromas giliuose odos sluoksniuose. Tai suaktyvina regeneracijos procesus, intensyvina epidermio ląstelinio sluoksnio atsinaujinimą, padidina hialurono rūgšties ir kolageno sintezę su elastinu.

Reguliarus prietaiso naudojimas ir priežiūros procedūrų atlikimas užtikrina gilų vitaminų ir mikroelementų įsiskverbimą iš kaukių, losjonų ir šveitiklių.

Masažuoklis "Veido mezoterapija be adatos"

Prietaisas skirtas neinjekcinei mezoterapijai namuose. Jo dėka išlyginamos smulkios raukšlelės, mažiau pastebimi randai nuo spuogų, ženkliai paryškėja amžiaus dėmės, pakyla raumenų tonusas.

Prietaisas neinjekcinei mezoterapijai

Pagrindinis šio prietaiso privalumas – galingas liftingo efektas, atkuriantis veido ovalo kontūrus.

Integruotas požiūris į kovą su su amžiumi susijusiais veido odos pokyčiais tikrai duos teigiamų rezultatų. Reikia išsirinkti tinkamiausią kosmetiką, reguliariai masažuoti, naudoti kompresus odos būklei pagerinti, pasinaudoti aparatinės kosmetologijos galimybėmis - ir senėjimo požymiai gali „atstumti" ilgam.